Kurumsal – dopagu.com TV Reklamlarında Gördüğünüz

Kurumsal

Doğu Elektrikli Ev Aletleri  

Doğu Elektrikli Ev Aletleri, Türkiye’ de Doğrudan Satış alanında sektörün lider firmasıdır. Uzun yıllardır üretim ve ithalat yaparak, TV kanallarına,A101,Şok,Bim ve e-ticaret sitelerine ürün tedariği sağlamaktadır.

Amacımız doğrudan sizlere çok cazip fiyatlara yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktır.Kapsamlı olarak, mutfak, ev, eğlence, fitness, sağlık ve güzellik alanlarında en yeni ve yenilikçi ürünleri sunmaya gayret ediyoruz.

Doğu Elektrikli Ev Aletleri’nden almış olduğunuz tüm ürünler 2 Yıl Garantilidir. Web sitelerimizden aldığınız ürünler 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Dilerseniz İstanbul’ da bulunan Showroom’da da ürünlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Whatsapp destek hattımıza 537 366 06 47 numaralı telefonumuzdan 7/24 yazabilirsiniz.

Aldığınız üründen memnun kalacağınıza eminiz fakat olur da memnun kalmazsanız, 3 gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış, paketi yırtılmış, zarar görmüş ya da kişisel kullanıma özel ürünlerin(Kozmetik, Cilt Bakım ürünleri vs.) iadesi kabul edilmemektedir.

Doğu Elektrikli Ev Aletleri,  güvencesiyle alışveriş yapmaya başlayın !

× WhatsApp Destek